Paskola automobiliui

Jei iš mūsų jau skolinaisi - turi slaptažodį. Paskola įkeičiant automobilį suteikiama transporto priemonės savininkui. Paskola už automobilio užstatą yra lengvai gaunama – pildote paraišką, nurodote transporto priemonės amžių, markę ir reikiamą pinigų sumą. Paskola įkeičiant automobilį – tai puikus būdas pasiskolinti negaunantiems finansavimo kitur. Atsakymą pateiksime iškart, o sutartį galėsite pasirašyti biure ar per atstumą. Grąžinimo terminą pasirenka klientas, o paskolos sąlygos numato galimybę jį pratęsti ar sąlygas pakeisti už papildomą mokestį. Jei iš mūsų skoliniesi pirmą kartą, sumažink sumą iki €.

Paskolos internetu –

. Virš € – jei esi VIP klientas. Paskolos suma, dėl kurios galima kreiptis, gali būti ir mažesnė jeigu Jums jos pakaks.

– vartojimo paskolos internetu Vilniuje …

. Techniškai tai yra įmanoma – nutrūks atgalinio lizingo sutartis ir įsigalios lizingo sutartis. Automobilio vertinimą atliksime nemokamai, o mokėjimų grafiką galėsime priderinti prie Jūsų atlyginimo dienos. Vertiname kiek užstatą – automobilį, tiek ir patį klientą. Mes nuperkame automobilį iš pardavėjo ir suteikiame teisę juo naudotis, o už suteiktą paskolą klientas moka pagal suderintą grafiką ir pilnai atsiskaičius tampa automobilio savininku. - Grąžinant reikės sumokėti tik administracinį mokestį. - Gali bet kada pratęsti grąžinimo terminą.

Gaukite paskolą ir naudokitės savo automobiliu be jokių apribojimų! Pirmas kreditas – be palūkanų! Mano kiti kreditai Daugiau nei € suteikiame tik besiskolinantiems kartą. Paskola automobiliui. Norintys automobilį parduoti, paskolos įkeičiant automobilį galiojimo metu, galės tai padaryti. Per šį terminą gali atsirasti poreikis transporto priemonę pakeisti. Savo automobiliu galėsite naudotis kaip iki šiol, jis nėra paimamas.

Paskola automobiliui - Šeimos Kredito Unija

. Paskola automobiliui.. Greitas kreditas dirbantiems uzsienyje

Comments